Umíme pomoci velkým i menším zákazníkům. Nabízíme komplexní služby v oblasti servisu, oprav a údržby zemědělských strojů, nákladních, užitkových a osobních vozidel. O vozidla se starají zkušení mechanici, kteří se budou snažit vyhovět všem požadavkům zákazníka a odvedou kvalitní práci na profesionální úrovni.

vedoucí autoservisu

Služby autoservisu

Z našeho širokého portfolia nabízených služeb vybíráme následující výčet. Pokud jste zde Vámi požadovanou službu nenašli, neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi potřebné informace poskytneme. V případě potřeby jsme připraveni po předchozí domluvě poskytnout jakoukoliv další službu dle požadavků a přání zákazníka.

 

Opravy vozidel

Opravíme všechny závady na osobních a nákladních vozidlech, stavební mechanizaci, vysokozdvižných vozidlech, přívěsech, návěsech i zemědělské technice.

 

STK a ME

Vozidla připravíme na státní technickou kontrolu a měření emisí, zajistíme odvoz vozidla a vlastní provedení. Zaručíme splnění všech požadavků.

 

Pneuservis

Jsme kompletně vybavený pneuservis pro osobní a nákladní vozidla i zemědělskou techniku s možností bezplatného skladování pneumatik.

 

Diagnostika

Vlastníme profesionální přístroje pro diagnostiku řídících jednotek, které umožňují odhalení závady nebo změny konfigurace jednotlivých zařízení.

 

Prohlídky vozidel

Na vozidlech zajistíme kontrolu hladiny provozních náplní, testování brzdné soustavy, měření geometrie přední nápravy, vstřiků a kompresních tlaků a další.

 

Prodej náhradních dílů

Prodáváme pneumatiky pro zemědělskou techniku, osobní, užitková a nákladní vozidla, kapaliny AD Blue, náhradní díly, oleje a další doplňkovou výbavu.

 

Mechanické práce

Provádíme běžné mechanické práce jako je výměna tlumičů, výfuků, olejů a kapalin, opravy brz a všech podvozkových částí, seřízení geometrie náprav.

 

Zámečnické práce

Disponujeme nástroji pro zámečnické práce všeho druhu. Opravíme nástavby nákladních vozidel včetně nosných prvků, bočnic a konstrukcí.

 

Autoelektrikářské práce

Kompletně zkontrolujeme, opravíme či výměníme elektroinstalaci, provedeme montáž autorádií, dálkových nebo centrálních zařízení.

 

Tlakové mytí

Umyjeme všechny druhy vozidel s použitím moderního pojízdného kartáčového portálu a kvalitní autokosmetiky (šamponů, chemických prvků, vosku).

 

Autoskla

Provádíme opravu prasklin, montáž a lepení čelních skel a výměnu všech autoskel pro vozidla všech typů i značek.

 

Klimatizace

Nabízíme čištění a plnění klimatizací, výměnu náplní, kontrolu těsnosti, desinfekci a odstranění příčin zápachu z klimatizace.

 

Mobilní servis

Jsme vybaveni servisním výjezdovým vozidlem, které nám umožňuje řešit některé druhy opravy mimo náš autoservis, přímo na místě nehody či poruchy vozidla.

 

Klientský servis

Nemá-li zákazník čas své vozidlo dopravit do servisu sám, vozidlo si vyzvedneme sami a po provedení servisních úkonů ho přivezeme zákazníkovi zpět.